Путешествия по Украине. Жилье,
Отели, туры. Лучшие предложения.
Туристическая компания,
отдых на Черном море.
Гостиницы в Украине, самолеты, автобузы
Железнодорожные билеты
Туристическое агенство
+38 096 574 4632
 
   
                   
odessa apartments
 

Aloha, Hawaje! Jak odpocząć na odległych wyspach

  1. Więcej opcji - niższa cena.
  2. Czas to pieniądz
  3. Hostel lub apartament
  4. Usiądź na miejscu
  5. Przeglądaj transport publiczny
  6. Jedzenie bez trudności
  7. Szukaj darmowej rozrywki
  8. Idź pieszo
  9. Szukaj wycieczek rabatowych lub kuponów

Idealny klimat przez cały rok, pociągające plaże, niesamowite krajobrazy - to Hawaje. Wielu chciałoby choćby jednego spojrzenia na te rajskie wyspy, ale ceny gryzą. Jednak prawdziwi podróżni zawsze mają w kieszeniach kilka kart atutowych, czyli tajemnice oszczędzania budżetu nawet w takich miejscach patosu.

Jednak prawdziwi podróżni zawsze mają w kieszeniach kilka kart atutowych, czyli tajemnice oszczędzania budżetu nawet w takich miejscach patosu

Więcej opcji - niższa cena.

Przeczytaj okresowe informacje turystyczne. Czasami przynoszą dobre wieści. Na przykład, że od 2018 r. Tania linia lotnicza American Southwest rozpoczyna loty na Wyspy Hawajskie. Co to znaczy? Ceny spadną - po pierwsze dlatego, że tanie linie lotnicze, a po drugie, ponieważ konkurencja wzrośnie. Statystyki podają, że pojawienie się taniej linii lotniczej na trasie natychmiast obniża ceny o 15 procent. Więc to już jest łatwiejsze. Ponadto nie jest konieczne oglądanie lotów wyłącznie do stolicy stanu Honolulu (nie ma bezpośrednich lotów z Rosji, w każdym razie przelatują przez jakieś duże lotnisko w USA). Na Big Island of Hawaii znajdują się międzynarodowe lotniska Hilo i Kona. Sprawdź, ile kosztują przeloty tam .

Czas to pieniądz

Standardowa sztuczka mająca na celu zmniejszenie budżetu podróży - wybierz okres poza sezonem. Na Hawajach są to ostatnie dwa tygodnie stycznia, lutego, maja, września i października. W tym przypadku nie należy się martwić o pogodę - zawsze tam jest dobrze. Ponadto w lutym prawie na pewno zobaczysz humbaki, a wrzesień to czas ” Aloha Festival - celebracja lokalnej kultury dzięki pieśniom, tańcom i paradom kwiatowym.

Hostel lub apartament

Oczywiście hosteli na Hawajach nie można nazwać tanimi - 35-40 USD za łóżko w świetlicy. Ale nadal jest to opcja budżetu. Ale ta cena obejmuje śniadanie, Wi-Fi, czasami nawet transfer na plażę i na lotnisko, a także zniżki na niektóre imprezy zamówione przez hostel. Dobrze jest, jeśli podróżujesz w towarzystwie: możesz na przykład zdjąć cały akademik na cztery. A nawet lepiej - apartamenty z kuchnią.

Usiądź na miejscu

To znaczy, zostań na jednej wyspie. Oczywiście, ciekawie jest patrzeć na wszystko - wyspy hawajskie są bardzo zróżnicowane, a każda z nich jest na swój sposób interesująca. Ale odkąd oszczędzamy. Na tej podstawie lepiej pozostać na Oahu lub na Wielkiej Wyspie, ponieważ tam właśnie znajdują się lotniska, w których będziesz latał. Ponadto są to największe i najbardziej popularne wyspy, co oznacza, że ​​jest więcej możliwości zakwaterowania, wyżywienia i rozrywki, jak również możliwości nie wydawania wszystkich pieniędzy.

Przeglądaj transport publiczny

Na wyspach znajdują się różne sieci transportu publicznego, które pomogą znacznie zaoszczędzić na podróżach. Powiedzmy na Oahu Autobus oferowanie różnych tras i przepustki dziennej za jedyne pięć dolarów, gdy jedna wycieczka kosztuje 2,50. Tak więc, spędzając wieczór na odpowiednich stronach, zrozumiesz, jak zaoszczędzić budżet przed dużymi wydatkami, a jednocześnie dowiesz się, gdzie wszystko jest.

Jedzenie bez trudności

Obwodnica drogich restauracji w miejscach turystycznych (należy to robić nie tylko na Hawajach). Spróbujmy dowiedzieć się od miejscowego, w jakich miejscach jedzą i idź tam. Lub na targ rolny, gdzie można kupić najświeższe produkty tanie (jeśli mieszkasz w mieszkaniu, możesz gotować samodzielnie). Ponadto postępuj zgodnie z projektem „Eatthestreet” strona lub subskrybuj je w sieciach społecznościowych. Trakty gastronomiczne z pysznym jedzeniem w określonym harmonogramie docierają na place różnych miast i organizują dla wszystkich świętowanie brzucha i ulicznego jedzenia.

Szukaj darmowej rozrywki

Szukaj darmowej rozrywki

Przede wszystkim są to lokalne plaże - właściwie po co jeździć na Hawaje, jeśli nie pływasz i nie opalasz się. Nie przegap najbardziej interesujących:

- czarna plaża Punaluu na Big Island of Hawaii. Piasek jest w rzeczywistości lawą wulkaniczną, która przez lata była polerowana wodą morską, a potem przyjemna. Po prostu uważaj: czarny piasek nagrzewa się szybciej i mocniej niż światło, może dojść do poparzeń. Niestety, ta plaża jest tylko do opalania, pływanie w tym miejscu jest niewygodne ze względu na ostre skały i zimne źródła. Ale możesz zobaczyć, jak żółwie morskie pełzają, by wygrzewać się na słońcu.

- Czerwona plaża Kaihalulu na wyspie Maui - schronienie dla nudystów i poszukiwaczy przygód. Może nie należysz do nich, ale czy nie jest interesujące patrzeć na kontrast ciemnoczerwonego piasku z jasną zielenią drzew i błękitem oceanu?

- Kolejna czarna plaża - Punalu. Ten sam kolor, te same żółwie, również nie powinny być kąpane, ponieważ woda tutaj jest całkiem fajna.

- zielona plaża Papacolea - wyobraź sobie, a tak się dzieje! Piasek zawiera kryształy chryzolitu, które nadają mu zielony lub oliwkowy kolor. Należy pamiętać, że piasek jest surowo zabroniony przy okazji, jak również z innych kolorowych plaż na Hawajach.

- Plaża Mahaiula, trzy kilometry na północ od lotniska Kona, pokryta białym piaskiem.

- Plaża Kivakapu - spokojna, spokojna, bez hałaśliwych dyskotek i barów, ale z krystalicznie czystą wodą, za którą uwielbiają nurkowie.

Na przykład na plaży Waikiki na Oahu znajduje się Royal Hawaiian Center z bezpłatnymi programami dla wszystkich, aby nauczyć się lokalnego tańca, grać na ukulele lub hawajskim masażu i innych ciekawych rzeczy.

Idź pieszo

A co więcej, turystyka to także dobra zabawa. Idziesz sam, chodzisz, oddychasz powietrzem. To jest dobre dla ciała, dla samego siebie - czas na refleksję nad czymś, a wręcz przeciwnie, odwrócenie uwagi od jakichkolwiek myśli osób trzecich. Na Hawajach jest wiele szlaków pieszych, a za wejście do parku narodowego trzeba zapłacić tylko wtedy, gdy znajdują się tam trasy: 10 USD za osobę lub 20 USD za samochód, jeśli nagle wsiadasz na koła. Najlepsze miejsca do uprawiania turystyki pieszej to: Kalalau Trail na Kauai, Diamond Head na Oahu, Hawaii Volcanoes National Park na Big Island i Haleakala National Park na Maui.

Szukaj wycieczek rabatowych lub kuponów

Na Hawajach działają firmy oferujące zniżki lub kupony na różne imprezy, wycieczki lub bilety wstępu. Na przykład tutaj takie . Kupony rabatowe można znaleźć w lokalnych gazetach lub w magazynie This Week, które powinny znajdować się na lotnisku.

Co to znaczy?
Może nie należysz do nich, ale czy nie jest interesujące patrzeć na kontrast ciemnoczerwonego piasku z jasną zielenią drzew i błękitem oceanu?
Курорт
«Ну все, хватит, пора подумать о себе, например, о своем здоровье…» – аналогичная мысль наверняка посещала, и наверное не однажды, каждого из нас. И действительно, мы живем, чтобы работать, или работаем,

Фотографии курорта в Анапе
Давно хотели с мужем съездить на черноморский курорт - Анапа. Уж очень там хорошо и красиво. Но была я там более 10 лет назад, и перед поездкой хотелось освежить в памяти все интересные места, а так же

 
     
     
Foreign Embassies to Ukraine Embassies of Ukraine Calling codes for Ukraine Ukraine Local Time
International Exhibitions in Ukraine Culture and traditions of Ukraine Constitution of Ukraine Links exchange

 

Dompavlov Co. 2017