Путешествия по Украине. Жилье,
Отели, туры. Лучшие предложения.
Туристическая компания,
отдых на Черном море.
Гостиницы в Украине, самолеты, автобузы
Железнодорожные билеты
Туристическое агенство
+38 096 574 4632
 
   
                   
odessa apartments
 

30 кращих пам'яток Тель-Авіва 2019 (ФОТО)

 1. 30 кращих пам'яток Тель-Авіва 2019 (ФОТО) Величезний, неосяжний Тель-Авів є унікальним культурним...
 2. 1. Старе місто Яффо
 3. 2. Старий порт Тель-Авіва
 4. 3. Центр Азріель
 5. 4. Неве-Цедек
 6. 5. Яффський годинникова башта
 7. 6. Біле місто
 8. 7. Будинок-пагода в Тель-Авіві
 9. 8. Церква апостола Петра і праведної Тавіфи
 10. 9. Католицька церква святого Петра
 11. 10. Велика синагога
 12. 11. Будинок-музей Бялика
 13. 12. Алмазна біржа Ізраїлю
 14. 13. Музей Діаспори
 15. 14. Музей Пальмах
 16. 15. Музей Ерец-Ісраель
 17. 16. Тель-Авівський музей образотворчих мистецтв
 18. 17. Музей Ілани Гур
 19. 18. Музей Армії оборони Ізраїлю
 20. 19. Блошиний ринок у Яффо
 21. 20. Сарона Маркет
 22. Пам'ятки Тель-Авіва: що ще відвідати в Тель-Авіві?
 23. 21. Ринок Кармель
 24. 22. Підвішений апельсинове дерево
 25. 23. Парк мініатюр «Міні-Ізраїль»
 26. 24. Парк «Кейсарія»
 27. 25. Парк Ротшильда
 28. 26. Кам'яний Міст бажань
 29. 27. Фонтан Знаки Зодіаку
 30. 28. Річка і парк Яркон
 31. 29. Набережна Тель-Авіва
 32. 30. Пляжі Тель-Авіва
 33. 30 кращих пам'яток Тель-Авіва 2019 (ФОТО)
 34. Що подивитися в Тель-Авіві в першу чергу?
 35. 1. Старе місто Яффо
 36. 2. Старий порт Тель-Авіва
 37. 3. Центр Азріель
 38. 4. Неве-Цедек
 39. 5. Яффський годинникова башта
 40. 6. Біле місто
 41. 7. Будинок-пагода в Тель-Авіві
 42. 8. Церква апостола Петра і праведної Тавіфи
 43. 9. Католицька церква святого Петра
 44. 10. Велика синагога
 45. 11. Будинок-музей Бялика
 46. 12. Алмазна біржа Ізраїлю
 47. 13. Музей Діаспори
 48. 14. Музей Пальмах
 49. 15. Музей Ерец-Ісраель
 50. 16. Тель-Авівський музей образотворчих мистецтв
 51. 17. Музей Ілани Гур
 52. 18. Музей Армії оборони Ізраїлю
 53. 19. Блошиний ринок у Яффо
 54. 20. Сарона Маркет
 55. Пам'ятки Тель-Авіва: що ще відвідати в Тель-Авіві?
 56. 21. Ринок Кармель
 57. 22. Підвішений апельсинове дерево
 58. 23. Парк мініатюр «Міні-Ізраїль»
 59. 24. Парк «Кейсарія»
 60. 25. Парк Ротшильда
 61. 26. Кам'яний Міст бажань
 62. 27. Фонтан Знаки Зодіаку
 63. 28. Річка і парк Яркон
 64. 29. Набережна Тель-Авіва
 65. 30. Пляжі Тель-Авіва

30 кращих пам'яток Тель-Авіва 2019 (ФОТО)

Величезний, неосяжний Тель-Авів є унікальним культурним і туристичним центром. Пам'ятки в Ізраїлі є єдиним і неповторним комплексом історичних пам'яток, значною частиною яких є Тель-Авів. Завдяки даній оглядовій статті, потенційний турист дізнається, що подивитися в Ізраїлі. Пам'ятки в Тель-Авіві традиційно діляться на кілька груп, які будуть представлені нижче.

Що подивитися в Тель-Авіві в першу чергу?

З огляду на гігантські масштаби міста і кількість видатних пам'яток архітектури, без допомоги гіда не обійтися. Втім, керуючись спеціальним матеріалом з вибіркою найбільш відвідуваних місць, можна без праці відвідати потрібні туристу місця.

1. Старе місто Яффо

Кам'яні вузькі вулички Старого міста Яффо

Старе місто Тель-Авіва є воістину унікальним місцем, тому що населення проживає тут з давніх часів. На даний момент старе місто об'єднаний з сучасним Тель-Авівом. Більш того, унікальним і привабливим для іноземних туристів вважається старий порт, який в давнину приймав безліч паломницьких кораблів. Старе місто є тим самим місцем, коли не знаєш, що відвідати в Тель-Авіві.

2. Старий порт Тель-Авіва

Мальовничий вид на старе місто Яффо і давню гавань Тель-Авіва

Згідно зі статистичними даними, р ейтінг відвідування даного місця надзвичайно високий. Колишній порт сьогодні є лише старої пам'яткою. Уздовж берега розташована тераса з безліччю закладів розважального типу, а також ресторанів і дитячих кафе. Після закінчення Другої Світової Війни в порту розміщувалася британська армія. Безліч ангарів було зруйновано. Лише на початку XXI століття вдалося відреставрувати історичні приміщення, в яких на сьогодні розміщені розважальні зони.

Офіційний сайт: http: //www.yarid-hamizrach

3. Центр Азріель

Комплекс з трьох хмарочосів і великого торгового центру у їх підстави в Тель-Авіві Tomáś Selecký

У категорію «цікаві місця» міста безсумнівно входить Азріелі. Дивовижний, що вражає уяву, гігантський комплекс з трьох хмарочосів. Вежі розташовані в самому центрі Тель-Авіва. Комплекс приголомшливого розміру пропонує туристам піднятися на оглядовий майданчик, яка знаходиться на 49 поверсі круглої вежі. Вхід на майданчик обійдеться туристам в символічну суму в 22 шекеля.

4. Неве-Цедек

Будинок з незвичайним фасадом з яскравих картинок в районі Неве-Цедек Josh Evnin

цікаві екскурсії в Тель-Авіві проходять в одному з найстаріших районів старого міста Яффо - «обителі справедливості». Цей район є дивним пам'ятником культури і архітектури країни. Сьогодні Яффо набуває сучасного вигляду: зводяться нові брендові магазини, елітні ресторани. Втім, значимість історично цінних майстерень ремісників, лавок ніхто не відміняв. Після десятків років запустіння, район вдалося відновити. З 90-их років потік іноземних туристів тут збільшився.

5. Яффський годинникова башта

Триповерхова годинникова башта - Мигдаль ха-ШАОН на площі в Старій Яффі Deror_avi

Дивовижне будова, виконане в стилі османської архітектури з нагоди 25- річчя коронації Абдул- Хаміда II. Примітно, що вежа була побудована на благодійні гроші. Жителі міста зробили пожертву, якого вистачило на спорудження каплиці. Поїздка в Ізраїль буде марною, якщо не відвідати площу годин, на якій і розташована вежа.

Подивіться чудові види Тель-Авіва в цьому красивому відео!

6. Біле місто

Вулиця з будинками в стилі баухауз на тлі блакитного неба в одному з районів Білого міста xiquinhosilva

Цікаві місця в місті знаходяться не тільки біля морської смуги, а й в деяких районах Тель-Авіва. Особливий район «біле місто» на початку «нульових» був занесений до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Особливістю цього місця є наявність величезної кількості будинків білого кольору, які були зведені на початку XX століття. Архітектурним стилем даних споруд є так званий «баухаус».

7. Будинок-пагода в Тель-Авіві

Незвичайна архітектура Будинку-пагоди на перетині вулиць Монтефиоре і Нахмані ד»ר אבישי טייכר

Головною визначною пам'яткою Тель-Авіва безсумнівно є будинок-пагода. Це дивовижна споруда похилу конструкцію отримало свою назву через злегка відхиленої набік даху. Будинок-пагода заслужено вважається частиною унікальної історії переселення євреїв з Європи в Ізраїль. Архітектурний стиль будівлі поєднав в собі безліч напрямків: модерн, східний стиль, буддистські мотиви, аніж щороку приваблює до себе увагу мільйонів туристів.

8. Церква апостола Петра і праведної Тавіфи

Православна церква апостола Петра і праведної Тавіфи в Яффі

Рекомендації вітчизняних туристів настійно пропонують відвідати православний храм апостола Петра. Церква знаходиться під заступництвом Російської Духовної Місії. На території храму була похована праведна Тавифа, і тепер це місце володіє власною унікальною реліквією. Склеп прикрашений дивовижними мозаїками візантійського часу. Дивно, що храм досі є чинним, і в ньому проводяться православні богослужіння.

9. Католицька церква святого Петра

Помаранчевий фасад і висока дзвіниця католицької церкви Святого Петра в Старій Яффі User: Avi1111

Краща пам'ятка Тель-Авіва - дивовижний католицький храм, який розташований в старому місті Яффі. Споруда церкви була закінчена в 1654 році. Неймовірним фактом є те, що в наш час богослужіння тут проводяться на багатьох мовах романо -германской групи. Наприклад, приїжджі працівники з Польщі відвідують католицьку службу у вихідні. В архітектурному проекті даного храму був вдало реалізований архітектурний стиль бароко.

Офіційний сайт: http://ru.custodia.org/

10. Велика синагога

Велика синагога на вулиці Алленбі в діловій частині Тель-Авіва Yair Haklai

Юдейський храм розташований в центральному районі Тель-Авіва. Почалося будівництво в 1924 році, але через брак коштів процес зупинився. Вирішальним внеском стали гроші мецената Ротшильда в 1925 році. Але після десятків років запустіння, лише в кінці двадцятого століття був проведений комплексний ремонт і синагогу відреставрували. У кращі для міста часи в синагозі збиралася елітна молодь Тель-Авіва.

11. Будинок-музей Бялика

Експонати Будинку-музею Хаїма Бялика - національного поета Ізраїлю Hanay

Цікавим місцем для відвідування є будинок-музей єврейського письменника Бялика. Українець за походженням, цей митець приїхав в Тель-Авів, де приступив до будівництва власного будинку. В архітектурному вигляді будівлі суміщені східний і західний стилі, а дивовижні арки і відкриті тераси надають музею розкішний вигляд. Музей, відкритий для відвідування, подарує відвідувачам яскраві враження від барвистою і незабутньою поезії Бялика.

Офіційний сайт: https: // beithair.

12. Алмазна біржа Ізраїлю

Найвищий в Ізраїлі хмарочос Моше Авів в зоні Алмазної біржі в районі Рамат-Ган

Алмазна біржа є приватною компанією, яка спеціалізується на продажу дорогоцінних каменів - діамантів. Візуально біржа представляє з себе комплекс з 4 будівель різного розміру і висоти. Компанія включає кілька тисяч співробітників. Історичною причиною для створення комплексу стала організація першого Алмазного Клубу Палестини. Крім того, підстава комплексу відкрило початок комерційної діяльності в Ізраїлі.

13. Музей Діаспори

Вхід в музей єврейської діаспори імені Нахума Голдмана в Тель-Авівському університеті Grapkin Вхід в музей єврейської діаспори імені Нахума Голдмана в Тель-Авівському університеті  Grapkin  Виставка єврейського гумору (Let There Be Laughter) в музеї Діаспори в Тель-Авіві  Grapkin Виставка єврейського гумору (Let There Be Laughter) в музеї Діаспори в Тель-Авіві Grapkin

Приміщення, в якому розташовується музей єврейської діаспори, належить Тель Авівського університету. Творець Всесвітньої Єврейського Конгресу Гольдман став ідейним автором створення музею. Так, в 1978 році музей вважався найбільш сучасним культурним центром в світі. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, туристичний інтерес до місця значно зріс. Експозиції, представлені в музеї, описують національні особливості євреїв.

Офіційний сайт: https://www.bh.org.

14. Музей Пальмах

Будівля експериментального і інтерактивного музею Пальмах в Тель-Авіві Ori ~

Пальмах - широке поняття, яке означає армійські угруповання в Ізраїлі в середині XX століття. Пізніше силові загони стали повноцінною частиною Ізраїльської Армії. Музей Пальмах - історичний пам'ятник становленню Ізраїлю як держави. Експозиції в музеї представляють із себе декорації військових часів минулого століття. Демонстрація пізнавальних відеороликів в ході екскурсії доповнює позитивні відгуки про музей.

Офіційний сайт: http: //www.palmach.

15. Музей Ерец-Ісраель

Павільйони музею Ерец-Ісраель або музею Землі Ізраїльської в районі Рамат-Авів Talmoryair

Цінителям археологічного ремесла, а також туристам, які мають значними знаннями в області історії, буде неймовірно цікаво відвідати музей Ерец-Ісраель. У стінах музею зберігається величезна колекція стародавніх виробів з міді, порцеляни і скла, а так само наявність древніх монет і інструментів для обробки землі, помелу зерна. Крім того, окремо від виставки в музеї є сучасний планетарій.

Офіційний сайт: http: //www.eretzmuseum

16. Тель-Авівський музей образотворчих мистецтв

Нове крило Тель-Авівського музею образотворчих мистецтв в Тель-Авіві ד»ר אבישי טייכר

На питання, «що подивитися в Тель-Авіві за 1 день», є однозначна відповідь: музей Ізраїлю. Музей образотворчих мистецтв починає свою історію з 1932 року. Він заслужено вважається найбільшим в країні. Його експозиція представляє собою квінтесенцію мистецтв, серед яких: архітектура, дизайн, графіка та ін.

Офіційний сайт: http: //www.tamuseum.

17. Музей Ілани Гур

Музей Ілани Гур в старовинній будівлі XVIII століття Старого міста Яффа Edmund Gall

У старому районі міста Яффо розташований унікальний будинок під номером 4, в якому творить чудеса художниця і її чоловік. Пара проводить по кілька місяців за копіткою роботою. Місце їх роботи і є тим музеєм, який варто подивитися не тільки через його художнього призначення, а й через унікальності місця. Ви побачите химерні скульптури, дивовижні картини і відчуєте атмосферу живого сучасного мистецтва.

Офіційний сайт: https: //www.ilanagoormuseum

18. Музей Армії оборони Ізраїлю

Відновлений танк Т-62 в музеї Армії оборони Ізраїлю міста Тель-Авіва User: Katangais

Особливістю музею є те, що приміщення, в якому він розташований, безпосередньо підпорядковується Міністерству Оборони Ізраїлю. У музеї представлені не тільки експозиції, що містять історичні дані про армію країни, а й експонати справжньою бойової техніки. Турист зможе відчути військові дух, завдяки експозиції з унікальним зброєю, яке використовувалося терористичними організаціями, а також побачить безліч бронетехніки різного призначення.

Офіційний сайт: http://www.mod.gov.

19. Блошиний ринок у Яффо

Величезний і різноманітний асортимент товарів на блошиному ринку в Старому Яффо זאב זמיר

Ринок, розташований недалеко від вищезгаданої Площі годин, може запропонувати приїжджим гостям величезна кількість рідкісних старовинних виробів. Товари, які продаються на ринку, характеризуються незрівнянної унікальністю і різноманітністю. Так, покупець може знайти все, починаючи від старовинної єврейської меблів і закінчуючи дивовижними сервізами ручної роботи.

Офіційний сайт: https://en.shuktlv.co

20. Сарона Маркет

Вхід в Сарона Маркет в центрі Тель-Авіва Ted Eytan

Непримітне, приховане в глибинах сусідніх хмарочосів приміщення є енциклопедією єврейської культури. Ринок знаходиться в історичному районі Тель-Авіва - Сароні. Тут в крамницях продають овочі, фрукти, сир, солодощі, м'ясо, морепродукти, вино. П осещеніі цього місця стане для вас вигідним і економічним.

Офіційний сайт: http: // saronamarket.

Пам'ятки Тель-Авіва: що ще відвідати в Тель-Авіві?

Тель-Авів надзвичайно багатий і багатогранний. Тому, крім основного кількості відомих пам'яток, не варто забувати про безліч інших місць для відвідування. Пам'ятки Ізраїлю фото з назвами і описами представлені нижче.

21. Ринок Кармель

Торгові ряди на ринку Кармель в Тель-Авіві Jorge Láscar

Подорож бувалого туриста і завзятого гурмана повинна починатися з відвідин даного місця. Ринок Кармель є найбільшим торговим місцем у місті. Кожен день, крім суботи, на ринку можна придбати різноманітні солодощі, делікатеси і квіткові композиції.

22. Підвішений апельсинове дерево

Ширяюче в повітрі апельсинове дерево в горщику

Насолоджуючись колоритом старих вулиць Яффо, можна відвідати дивовижне видовище - ширяюче дерево. Причиною даної композиції є те, що Ізраїль, перш за все, відомий, завдяки експорту великої кількості апельсинів. Крім того, з цим місцем пов'язана легенда: колись давно простий обиватель незаконно посадив дерево на державній землі, а незабаром представники закону змусили чоловіка зрубати дерево. Тоді він його підвісив і тим самим витончено вирішив проблему.

23. Парк мініатюр «Міні-Ізраїль»

Макет Стіни плачу (Єрусалим) в парку мініатюр «Міні-Ізраїль» israeltourism

Гіди в Тель-Авіві радять неодмінно відвідати Міні-парк - дуже вражаюче твір мистецтва. У спеціальному довгастому поглибленні представлена ​​виставка з більш ніж 400 мініатюрних скульптур і фігурок. В експозиції поєднане безліч археологічних, історичних пам'яток Ізраїлю.

Офіційний сайт: https://web.archive.org

24. Парк «Кейсарія»

Руїни стародавнього міста в національному парку Кейсарія DerHexer

Національний парк «Кейсарія» - всесвітньо відоме місце, яке щорічно приваблює мільйони туристів. Стародавнє місто Кейсарія, який багато століть назад пішов під воду і залишив після себе архітектурні споруди дивовижної краси.

Офіційний сайт: https: //www.parks.

25. Парк Ротшильда

Скульптура жінки з сонячним годинником в Рожевому саду парку Ротшильда

Розташований на пагорбі комплекс садових рослин і споруд з каменю був зведений на честь барона Ротшильда. Більш того, родинна усипальниця в парку належить барону і містить його прах.

26. Кам'яний Міст бажань

Кам'яний Міст бажань в саду Ха-Пісга в Старому місті Яффо

Сучасний і дивовижний Тель-Авів привертає гостей архітектурними шедеврами. Серед них є особливий міст - міст Бажань. Щоб загадати бажання, слід відшукати на мосту свій знак зодіаку, покласти на нього свою долоню, і, звернувши погляд на море, загадати своє найпотаємніше бажання.

27. Фонтан Знаки Зодіаку

Фонтан «Знаки Зодіаку» на старій площі Кикар Кедумін в Яффо

Особливість скульптур, розміщених всередині фонтану полягає в їх гумористичному характері. Це захоплююче і веселе місце в старовинному місті.

28. Річка і парк Яркон

Відпочиваючі на річці у великому міському парку Яркон в Тель-Авіві אילנה שקולניק - Ilana Shkolnik

Розташований на березі річки парк величезний і красивий. Всередині парку відвідувачі можуть провести дозвілля, відвідавши аквапарк, пташник, а також ботанічний сад, багатий різноманітними видами рослин.

Офіційний сайт: https://park.co.il/en/

29. Набережна Тель-Авіва

Набережна - улюблене місце відпочинку городян і туристів Тель-Авіва Jorge Láscar

Порт і набережна - споруди сучасності. Прогулянка по довгому дерев'яному настилі дозволить насолодитися видом минає сонця і теплими водами Середземного моря.

30. Пляжі Тель-Авіва

Панорама пляжної зони Тель-Авіва Панорама пляжної зони Тель-Авіва  Вид на берегову лінію Тель-Авіва Вид на берегову лінію Тель-Авіва

Сучасний Тель-Авів, а особливо його західна частина, являє собою довгий масив розкинулися сучасних пляжів. На них розташовано безліч розважальних закладів і бутиків. Тому, в разі дилеми: «куди сходити в Тель-Авіві», відвідайте морський берег. При цьому готель для відпочинку не завадить.

Незабутнє і вражаюче - так, можна охарактеризувати час, проведений в приголомшливому Тель-Авіві. Побувавши тут, обов'язково відвідайте Єрусалим! Ми підготували для вас огляд про кращі пам'ятки Єрусалима , Щоб ви надихнулися на подальшу подорож по Ізраїлю.

30 кращих пам'яток Тель-Авіва 2019 (ФОТО)

Величезний, неосяжний Тель-Авів є унікальним культурним і туристичним центром. Пам'ятки в Ізраїлі є єдиним і неповторним комплексом історичних пам'яток, значною частиною яких є Тель-Авів. Завдяки даній оглядовій статті, потенційний турист дізнається, що подивитися в Ізраїлі. Пам'ятки в Тель-Авіві традиційно діляться на кілька груп, які будуть представлені нижче.

Що подивитися в Тель-Авіві в першу чергу?

З огляду на гігантські масштаби міста і кількість видатних пам'яток архітектури, без допомоги гіда не обійтися. Втім, керуючись спеціальним матеріалом з вибіркою найбільш відвідуваних місць, можна без праці відвідати потрібні туристу місця.

1. Старе місто Яффо

Кам'яні вузькі вулички Старого міста Яффо

Старе місто Тель-Авіва є воістину унікальним місцем, тому що населення проживає тут з давніх часів. На даний момент старе місто об'єднаний з сучасним Тель-Авівом. Більш того, унікальним і привабливим для іноземних туристів вважається старий порт, який в давнину приймав безліч паломницьких кораблів. Старе місто є тим самим місцем, коли не знаєш, що відвідати в Тель-Авіві.

2. Старий порт Тель-Авіва

Мальовничий вид на старе місто Яффо і давню гавань Тель-Авіва

Згідно зі статистичними даними, р ейтінг відвідування даного місця надзвичайно високий. Колишній порт сьогодні є лише старої пам'яткою. Уздовж берега розташована тераса з безліччю закладів розважального типу, а також ресторанів і дитячих кафе. Після закінчення Другої Світової Війни в порту розміщувалася британська армія. Безліч ангарів було зруйновано. Лише на початку XXI століття вдалося відреставрувати історичні приміщення, в яких на сьогодні розміщені розважальні зони.

Офіційний сайт: http: //www.yarid-hamizrach

3. Центр Азріель

Комплекс з трьох хмарочосів і великого торгового центру у їх підстави в Тель-Авіві Tomáś Selecký

У категорію «цікаві місця» міста безсумнівно входить Азріелі. Дивовижний, що вражає уяву, гігантський комплекс з трьох хмарочосів. Вежі розташовані в самому центрі Тель-Авіва. Комплекс приголомшливого розміру пропонує туристам піднятися на оглядовий майданчик, яка знаходиться на 49 поверсі круглої вежі. Вхід на майданчик обійдеться туристам в символічну суму в 22 шекеля.

4. Неве-Цедек

Будинок з незвичайним фасадом з яскравих картинок в районі Неве-Цедек Josh Evnin

цікаві екскурсії в Тель-Авіві проходять в одному з найстаріших районів старого міста Яффо - «обителі справедливості». Цей район є дивним пам'ятником культури і архітектури країни. Сьогодні Яффо набуває сучасного вигляду: зводяться нові брендові магазини, елітні ресторани. Втім, значимість історично цінних майстерень ремісників, лавок ніхто не відміняв. Після десятків років запустіння, район вдалося відновити. З 90-их років потік іноземних туристів тут збільшився.

5. Яффський годинникова башта

Триповерхова годинникова башта - Мигдаль ха-ШАОН на площі в Старій Яффі Deror_avi

Дивовижне будова, виконане в стилі османської архітектури з нагоди 25- річчя коронації Абдул- Хаміда II. Примітно, що вежа була побудована на благодійні гроші. Жителі міста зробили пожертву, якого вистачило на спорудження каплиці. Поїздка в Ізраїль буде марною, якщо не відвідати площу годин, на якій і розташована вежа.

Подивіться чудові види Тель-Авіва в цьому красивому відео!

6. Біле місто

Вулиця з будинками в стилі баухауз на тлі блакитного неба в одному з районів Білого міста xiquinhosilva

Цікаві місця в місті знаходяться не тільки біля морської смуги, а й в деяких районах Тель-Авіва. Особливий район «біле місто» на початку «нульових» був занесений до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Особливістю цього місця є наявність величезної кількості будинків білого кольору, які були зведені на початку XX століття. Архітектурним стилем даних споруд є так званий «баухаус».

7. Будинок-пагода в Тель-Авіві

Незвичайна архітектура Будинку-пагоди на перетині вулиць Монтефиоре і Нахмані ד»ר אבישי טייכר

Головною визначною пам'яткою Тель-Авіва безсумнівно є будинок-пагода. Це дивовижна споруда похилу конструкцію отримало свою назву через злегка відхиленої набік даху. Будинок-пагода заслужено вважається частиною унікальної історії переселення євреїв з Європи в Ізраїль. Архітектурний стиль будівлі поєднав в собі безліч напрямків: модерн, східний стиль, буддистські мотиви, аніж щороку приваблює до себе увагу мільйонів туристів.

8. Церква апостола Петра і праведної Тавіфи

Православна церква апостола Петра і праведної Тавіфи в Яффі

Рекомендації вітчизняних туристів настійно пропонують відвідати православний храм апостола Петра. Церква знаходиться під заступництвом Російської Духовної Місії. На території храму була похована праведна Тавифа, і тепер це місце володіє власною унікальною реліквією. Склеп прикрашений дивовижними мозаїками візантійського часу. Дивно, що храм досі є чинним, і в ньому проводяться православні богослужіння.

9. Католицька церква святого Петра

Помаранчевий фасад і висока дзвіниця католицької церкви Святого Петра в Старій Яффі User: Avi1111

Краща пам'ятка Тель-Авіва - дивовижний католицький храм, який розташований в старому місті Яффі. Споруда церкви була закінчена в 1654 році. Неймовірним фактом є те, що в наш час богослужіння тут проводяться на багатьох мовах романо -германской групи. Наприклад, приїжджі працівники з Польщі відвідують католицьку службу у вихідні. В архітектурному проекті даного храму був вдало реалізований архітектурний стиль бароко.

Офіційний сайт: http://ru.custodia.org/

10. Велика синагога

Велика синагога на вулиці Алленбі в діловій частині Тель-Авіва Yair Haklai

Юдейський храм розташований в центральному районі Тель-Авіва. Почалося будівництво в 1924 році, але через брак коштів процес зупинився. Вирішальним внеском стали гроші мецената Ротшильда в 1925 році. Але після десятків років запустіння, лише в кінці двадцятого століття був проведений комплексний ремонт і синагогу відреставрували. У кращі для міста часи в синагозі збиралася елітна молодь Тель-Авіва.

11. Будинок-музей Бялика

Експонати Будинку-музею Хаїма Бялика - національного поета Ізраїлю Hanay

Цікавим місцем для відвідування є будинок-музей єврейського письменника Бялика. Українець за походженням, цей митець приїхав в Тель-Авів, де приступив до будівництва власного будинку. В архітектурному вигляді будівлі суміщені східний і західний стилі, а дивовижні арки і відкриті тераси надають музею розкішний вигляд. Музей, відкритий для відвідування, подарує відвідувачам яскраві враження від барвистою і незабутньою поезії Бялика.

Офіційний сайт: https: // beithair.

12. Алмазна біржа Ізраїлю

Найвищий в Ізраїлі хмарочос Моше Авів в зоні Алмазної біржі в районі Рамат-Ган

Алмазна біржа є приватною компанією, яка спеціалізується на продажу дорогоцінних каменів - діамантів. Візуально біржа представляє з себе комплекс з 4 будівель різного розміру і висоти. Компанія включає кілька тисяч співробітників. Історичною причиною для створення комплексу стала організація першого Алмазного Клубу Палестини. Крім того, підстава комплексу відкрило початок комерційної діяльності в Ізраїлі.

13. Музей Діаспори

Вхід в музей єврейської діаспори імені Нахума Голдмана в Тель-Авівському університеті Grapkin Вхід в музей єврейської діаспори імені Нахума Голдмана в Тель-Авівському університеті  Grapkin  Виставка єврейського гумору (Let There Be Laughter) в музеї Діаспори в Тель-Авіві  Grapkin Виставка єврейського гумору (Let There Be Laughter) в музеї Діаспори в Тель-Авіві Grapkin

Приміщення, в якому розташовується музей єврейської діаспори, належить Тель Авівського університету. Творець Всесвітньої Єврейського Конгресу Гольдман став ідейним автором створення музею. Так, в 1978 році музей вважався найбільш сучасним культурним центром в світі. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, туристичний інтерес до місця значно зріс. Експозиції, представлені в музеї, описують національні особливості євреїв.

Офіційний сайт: https://www.bh.org.

14. Музей Пальмах

Будівля експериментального і інтерактивного музею Пальмах в Тель-Авіві Ori ~

Пальмах - широке поняття, яке означає армійські угруповання в Ізраїлі в середині XX століття. Пізніше силові загони стали повноцінною частиною Ізраїльської Армії. Музей Пальмах - історичний пам'ятник становленню Ізраїлю як держави. Експозиції в музеї представляють із себе декорації військових часів минулого століття. Демонстрація пізнавальних відеороликів в ході екскурсії доповнює позитивні відгуки про музей.

Офіційний сайт: http: //www.palmach.

15. Музей Ерец-Ісраель

Павільйони музею Ерец-Ісраель або музею Землі Ізраїльської в районі Рамат-Авів Talmoryair

Цінителям археологічного ремесла, а також туристам, які мають значними знаннями в області історії, буде неймовірно цікаво відвідати музей Ерец-Ісраель. У стінах музею зберігається величезна колекція стародавніх виробів з міді, порцеляни і скла, а так само наявність древніх монет і інструментів для обробки землі, помелу зерна. Крім того, окремо від виставки в музеї є сучасний планетарій.

Офіційний сайт: http: //www.eretzmuseum

16. Тель-Авівський музей образотворчих мистецтв

Нове крило Тель-Авівського музею образотворчих мистецтв в Тель-Авіві ד»ר אבישי טייכר

На питання, «що подивитися в Тель-Авіві за 1 день», є однозначна відповідь: музей Ізраїлю. Музей образотворчих мистецтв починає свою історію з 1932 року. Він заслужено вважається найбільшим в країні. Його експозиція представляє собою квінтесенцію мистецтв, серед яких: архітектура, дизайн, графіка та ін.

Офіційний сайт: http: //www.tamuseum.

17. Музей Ілани Гур

Музей Ілани Гур в старовинній будівлі XVIII століття Старого міста Яффа Edmund Gall

У старому районі міста Яффо розташований унікальний будинок під номером 4, в якому творить чудеса художниця і її чоловік. Пара проводить по кілька місяців за копіткою роботою. Місце їх роботи і є тим музеєм, який варто подивитися не тільки через його художнього призначення, а й через унікальності місця. Ви побачите химерні скульптури, дивовижні картини і відчуєте атмосферу живого сучасного мистецтва.

Офіційний сайт: https: //www.ilanagoormuseum

18. Музей Армії оборони Ізраїлю

Відновлений танк Т-62 в музеї Армії оборони Ізраїлю міста Тель-Авіва User: Katangais

Особливістю музею є те, що приміщення, в якому він розташований, безпосередньо підпорядковується Міністерству Оборони Ізраїлю. У музеї представлені не тільки експозиції, що містять історичні дані про армію країни, а й експонати справжньою бойової техніки. Турист зможе відчути військові дух, завдяки експозиції з унікальним зброєю, яке використовувалося терористичними організаціями, а також побачить безліч бронетехніки різного призначення.

Офіційний сайт: http://www.mod.gov.

19. Блошиний ринок у Яффо

Величезний і різноманітний асортимент товарів на блошиному ринку в Старому Яффо זאב זמיר

Ринок, розташований недалеко від вищезгаданої Площі годин, може запропонувати приїжджим гостям величезна кількість рідкісних старовинних виробів. Товари, які продаються на ринку, характеризуються незрівнянної унікальністю і різноманітністю. Так, покупець може знайти все, починаючи від старовинної єврейської меблів і закінчуючи дивовижними сервізами ручної роботи.

Офіційний сайт: https://en.shuktlv.co

20. Сарона Маркет

Вхід в Сарона Маркет в центрі Тель-Авіва Ted Eytan

Непримітне, приховане в глибинах сусідніх хмарочосів приміщення є енциклопедією єврейської культури. Ринок знаходиться в історичному районі Тель-Авіва - Сароні. Тут в крамницях продають овочі, фрукти, сир, солодощі, м'ясо, морепродукти, вино. П осещеніі цього місця стане для вас вигідним і економічним.

Офіційний сайт: http: // saronamarket.

Пам'ятки Тель-Авіва: що ще відвідати в Тель-Авіві?

Тель-Авів надзвичайно багатий і багатогранний. Тому, крім основного кількості відомих пам'яток, не варто забувати про безліч інших місць для відвідування. Пам'ятки Ізраїлю фото з назвами і описами представлені нижче.

21. Ринок Кармель

Торгові ряди на ринку Кармель в Тель-Авіві Jorge Láscar

Подорож бувалого туриста і завзятого гурмана повинна починатися з відвідин даного місця. Ринок Кармель є найбільшим торговим місцем у місті. Кожен день, крім суботи, на ринку можна придбати різноманітні солодощі, делікатеси і квіткові композиції.

22. Підвішений апельсинове дерево

Ширяюче в повітрі апельсинове дерево в горщику

Насолоджуючись колоритом старих вулиць Яффо, можна відвідати дивовижне видовище - ширяюче дерево. Причиною даної композиції є те, що Ізраїль, перш за все, відомий, завдяки експорту великої кількості апельсинів. Крім того, з цим місцем пов'язана легенда: колись давно простий обиватель незаконно посадив дерево на державній землі, а незабаром представники закону змусили чоловіка зрубати дерево. Тоді він його підвісив і тим самим витончено вирішив проблему.

23. Парк мініатюр «Міні-Ізраїль»

Макет Стіни плачу (Єрусалим) в парку мініатюр «Міні-Ізраїль» israeltourism

Гіди в Тель-Авіві радять неодмінно відвідати Міні-парк - дуже вражаюче твір мистецтва. У спеціальному довгастому поглибленні представлена ​​виставка з більш ніж 400 мініатюрних скульптур і фігурок. В експозиції поєднане безліч археологічних, історичних пам'яток Ізраїлю.

Офіційний сайт: https://web.archive.org

24. Парк «Кейсарія»

Руїни стародавнього міста в національному парку Кейсарія DerHexer

Національний парк «Кейсарія» - всесвітньо відоме місце, яке щорічно приваблює мільйони туристів. Стародавнє місто Кейсарія, який багато століть назад пішов під воду і залишив після себе архітектурні споруди дивовижної краси.

Офіційний сайт: https: //www.parks.

25. Парк Ротшильда

Скульптура жінки з сонячним годинником в Рожевому саду парку Ротшильда

Розташований на пагорбі комплекс садових рослин і споруд з каменю був зведений на честь барона Ротшильда. Більш того, родинна усипальниця в парку належить барону і містить його прах.

26. Кам'яний Міст бажань

Кам'яний Міст бажань в саду Ха-Пісга в Старому місті Яффо

Сучасний і дивовижний Тель-Авів привертає гостей архітектурними шедеврами. Серед них є особливий міст - міст Бажань. Щоб загадати бажання, слід відшукати на мосту свій знак зодіаку, покласти на нього свою долоню, і, звернувши погляд на море, загадати своє найпотаємніше бажання.

27. Фонтан Знаки Зодіаку

Фонтан «Знаки Зодіаку» на старій площі Кикар Кедумін в Яффо

Особливість скульптур, розміщених всередині фонтану полягає в їх гумористичному характері. Це захоплююче і веселе місце в старовинному місті.

28. Річка і парк Яркон

Відпочиваючі на річці у великому міському парку Яркон в Тель-Авіві אילנה שקולניק - Ilana Shkolnik

Розташований на березі річки парк величезний і красивий. Всередині парку відвідувачі можуть провести дозвілля, відвідавши аквапарк, пташник, а також ботанічний сад, багатий різноманітними видами рослин.

Офіційний сайт: https://park.co.il/en/

29. Набережна Тель-Авіва

Набережна - улюблене місце відпочинку городян і туристів Тель-Авіва Jorge Láscar

Порт і набережна - споруди сучасності. Прогулянка по довгому дерев'яному настилі дозволить насолодитися видом минає сонця і теплими водами Середземного моря.

30. Пляжі Тель-Авіва

Панорама пляжної зони Тель-Авіва Панорама пляжної зони Тель-Авіва  Вид на берегову лінію Тель-Авіва Вид на берегову лінію Тель-Авіва

Сучасний Тель-Авів, а особливо його західна частина, являє собою довгий масив розкинулися сучасних пляжів. На них розташовано безліч розважальних закладів і бутиків. Тому, в разі дилеми: «куди сходити в Тель-Авіві», відвідайте морський берег. При цьому готель для відпочинку не завадить.

Незабутнє і вражаюче - так, можна охарактеризувати час, проведений в приголомшливому Тель-Авіві. Побувавши тут, обов'язково відвідайте Єрусалим! Ми підготували для вас огляд про кращі пам'ятки Єрусалима , Щоб ви надихнулися на подальшу подорож по Ізраїлю.

Що подивитися в Тель-Авіві в першу чергу?
Пам'ятки Тель-Авіва: що ще відвідати в Тель-Авіві?
Що подивитися в Тель-Авіві в першу чергу?
Пам'ятки Тель-Авіва: що ще відвідати в Тель-Авіві?
Курорт
«Ну все, хватит, пора подумать о себе, например, о своем здоровье…» – аналогичная мысль наверняка посещала, и наверное не однажды, каждого из нас. И действительно, мы живем, чтобы работать, или работаем,

Фотографии курорта в Анапе
Давно хотели с мужем съездить на черноморский курорт - Анапа. Уж очень там хорошо и красиво. Но была я там более 10 лет назад, и перед поездкой хотелось освежить в памяти все интересные места, а так же

 
     
     
Foreign Embassies to Ukraine Embassies of Ukraine Calling codes for Ukraine Ukraine Local Time
International Exhibitions in Ukraine Culture and traditions of Ukraine Constitution of Ukraine Links exchange

 

Dompavlov Co. 2017