Українська спортсменка здобула бронзову медаль на етапі Кубку світу з веслувального слалому, який проходив в Італії.

Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

У фіналі змагань з каное-слалому українка посіла третє місце з результатом 108.15 секунди, зазначили у відомстві.

Переможницею заїзду стала Габріела Саткова з Чехії (100.89), "срібло" у британки Кімберлі Вудс (106.24).

Слідкуйте за нами в Google News!

Для 31-річної Вікторії Ус ця медаль стала вже восьмою на етапах Кубка світу.

Уже завтра Вікторія візьме участь у змаганнях на етапі Кубка світу, де виступить в дисципліні каяк-крос.

Фото: Мінспорту Українська спортсменка Вікторія Ус завоювала бронзову медаль на етапі Кубка світу з веслувального слалому, що проходив в італійському місті Івреа.